O nas

Rynek myjni samoobsługowych

Jesteśmy firmą z 20-letnim doświadczeniem w branży. Posiadamy doświadczenie oraz zespół specjalistów zarówno technicznych jak i aktywnych handlowców. Posiadamy również grupę inwestorów stale zainteresowanych zakupem myjni. Jeśli z jakichś powodów zamierzasz sprzedać swoją myjnię zrób to z nami. Możesz z nami współpracować, jako ogłoszeniodawca (nie ma bardziej wyspecjalizowanego miejsca gdzie warto szukać myjni używanych) lub jako nasz partner. Wówczas zajmiemy się sprzedażą Twojej myjni kompleksowo, od stworzenia ofert i reklamy, przez pełne zaangażowanie naszych handlowców po umowę sprzedaży i gwarancję na sprzedawany obiekt czy urządzenia.  Zapewniamy pełna obsługę techniczną, marketingową oraz formalną od strony prawnej czy notarialnej.


Zakup myjni używanych

Myjnia jak każde urządzenie techniczne, ulega po latach naturalnemu zużyciu. Dlatego wielu inwestorów, którzy jako jedni z pierwszych zainwestowali w myjnię, chciałoby wymienić swoje wysłużone już urządzenia na nowe.

Sprzedaż myjni używanych

Uruchomienie nowej myjni to spory wydatek, na który nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Osoby które chciałyby jednak zainwestować w ten biznes ale nie dysponują wystarczającymi środkami, mogą pomyśleć o zakupie myjni używanej.

KUPMYJNIE.pl

Oddając do użytku branżowy portal aukcyjny kupmyjnie.pl wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniu na rynku i udostępniamy platformę, która spełni oczekiwania obu grup inwestorów. Działamy w branży myjni bezdotykowych od samego początku. Witryna kupmyjnie.pl daje nam możliwość wykorzystania naszego bogatego doświadczenia w sprzedaży, budowie oraz serwisowaniu myjni bezdotykowych.