Oferujemy

Propozycje współpracy

Przygotowaliśmy dla Państwa następujące propozycje współpracy:

Wariant A:

  1. Powierzenie sprzedaży zespołowi kupmyjnie.pl. Nasi pracownicy wycenią Państwa lokalizację, wycenią ewentualny remont w celu podniesienia atrakcyjności oferty i podwyższenia ceny sprzedaży zaoferują gwarancję potencjalnemu klientowi.
  2. Kupmyjnie.pl przejmuje na wyłączność na sprzedaż Państwa myjni. Zajmiemy się jej remontem, obejmiemy urządzenia gwarancją. Nasi pracownicy przygotują wszelkie dokumentację potrzebną do stworzenia najlepszej oferty, a następnie znajdą inwestorów zainteresowane zakupem. Czas trwania umowy to 6 miesięcy.
    Jeśli chcesz poznać szczegóły oferty sprzedaży na wyłączność prosimy o kontakt z naszym specjalistą.

Wariant B:

Jesteśmy zainteresowani zakupem myjni

  • istniejących wraz z gruntem
  • na terenach dzierżawionych z umową dzierżawy nie krótszą niż 5 lat
  • samych urządzeń myjni używanych – szybka finalizacja transakcji lub płatność komisowa w zależności od oferty

Wariant C:

  1. 340 PLN netto na okres 4 miesięcy – podstawowe ogłoszenie w portalu kupmyjnie.pl
  2. 760 PLN netto na okres 4 miesięcy – wyróżnione ogłoszenie w portalu kupmyjnie.pl wraz z promocją na naszym profilu społecznościowym Facebook oraz przekazanie Państwa oferty naszym pracownikom handlowym, którzy będą aktywnie poszukiwać klientów zainteresowanych zakupem myjni używanych.

Wymiana urządzeń na nowe

Chciałbyś wymienić swoje urządzenie na nowe, a stare sprzedać? Współpracujemy z renomowanymi producentami myjni działającymi na polskim rynku. Przy zakupie od nas nowego urządzenia, istnieje możliwość pozostawienia starej maszyny w rozliczeniu. Skontaktuj się z naszym doradcą i dowiedz się więcej o możliwości wymiany urządzeń.

Bezpieczeństwo inwestycji

W ofercie kupmyjnie.pl znajdziecie Państwo myjnie używane objęte gwarancją serwisową.

Doradztwo techniczno-handlowe

Potrzebujesz porady dotyczącej sprzedaży lub inwestycji w myjnię? Skontaktuj się z nami. Nasza kadra to specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w branży myjni bezdotykowych.

Opinie eksperckie i wyceny

Chcesz kupić używaną myjnię ale masz wątpliwości czy jest warta swojej ceny? Nasi pracownicy rzetelnie ocenią stan techniczny maszyny oraz doradzą jakich napraw wymaga urządzenie.

Przeglądy techniczne i remonty urządzeń

Myjnia wymaga naprawy i potrzebny jest profesjonalny serwis? Oferujemy profesjonalne przeglądy oraz remonty urządzeń technicznych. Tego rodzaju usługi, wykonywane przez doświadczony serwis to konieczne do wykonania działania podczas zakupu używanej myjni. Nasi serwisanci wykonują przeglądy z najwyższą starannością, co znacznie minimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia w przyszłości różnego rodzaju awarii oraz pozwala na sprawne działanie myjni jeszcze przez długie lata.

Montaże i demontaże myjni

Szukasz firmy z doświadczeniem, która w profesjonalny sposób zamontuje urządzenie? Wykonujemy montaże zarówno myjni nowych, jak i używanych. Oferujemy usługi w przystępnych cenach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowie myjni bezdotykowych.

Rozbudowy i modyfikacje urządzeń

Chcesz aby Twoja nowa myjnia nie odstawała od konkurencji? Oferujemy usługi rozbudowy, a także rozszerzenia funkcjonalności myjni, takie jak np. montaż systemu mycia szczotką, mycia pianą aktywną, uruchomienie płatności zbliżeniowych lub płatności kluczami elektronicznymi.

Renowacje obudowy urządzeń

Chcesz poprawić wygląd swojej myjni? Oferujemy usługi kompleksowej odnowy obudowy urządzeń, w tym malowania i oklejania. Posiadamy gotowe projekty graficzne do wykorzystania przy renowacji maszyn.

Sprzedaż wyposażenia dodatkowego

Chcesz wzbogacić ofertę dla klientów swojej myjni o dodatkowe elementy i urządzenia? Współpracujemy z firmami produkującymi dodatkowe maszyny samoobsługowe oraz elementy wyposażenia myjni. W szerokiej ofercie znajdują się m.in. odkurzacze, kompresory, dystrybutory płynu do spryskiwaczy, trzepaki na dywaniki, różnego typu uchwyty itp.